0
Patikusios prekės
Guminis bagažinės kilimėlis Proline Volkswagen Golf VIII Hatchback nuo 2020m. (viršutinė dalis / versija su standartiniu atsarginiu ratu) Guminis bagažinės kilimėlis Proline Volkswagen Golf VIII Hatchback nuo 2020m. (viršutinė dalis / versija su standartiniu atsarginiu ratu) Guminis bagažinės kilimėlis Proline Volkswagen Golf VIII Hatchback nuo 2020m. (viršutinė dalis / versija su standartiniu atsarginiu ratu) Guminis bagažinės kilimėlis Proline Volkswagen Golf VIII Hatchback nuo 2020m. (viršutinė dalis / versija su standartiniu atsarginiu ratu) Guminis bagažinės kilimėlis Proline Volkswagen Golf VIII Hatchback nuo 2020m. (viršutinė dalis / versija su standartiniu atsarginiu ratu) Guminis bagažinės kilimėlis Proline Volkswagen Golf VIII Hatchback nuo 2020m. (viršutinė dalis / versija su standartiniu atsarginiu ratu)
+1

Guminis bagažinės kilimėlis Proline Volkswagen Golf VIII Hatchback nuo 2020m. (viršutinė dalis / versija su standartiniu atsarginiu ratu)

0/5 Atsiliepimai (0)
Prekės kodas: TM413658
Likutis: Turime
Kaina:
41,90 €
-
+
Likutis Pristatymas
E. Sandėlys 5+ 2-3 d.d.
Arba užsisakykite telefonu +370 690 22212
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Guminiai bagažinės kilimėlis Volkswagen Golf VIII Hatchback nuo 2020m. (viršutinė dalis

 
Frogum gamintojo bagažinės kilimėliai gaminami lazeriu matuojant kiekvieno automobilio bagažinės erdvę, todėl kilimėlio forma visiškai atitiks jūsų automobilio modelį ir būsite tikri, kad kilimėlis pilnai padengs bagažinės apačią , laikysis tvirtai ir neslidinės. Kilimėliai pagaminti iš aukštos kokybės gumos (TPE), kuriuose nėra toksinių komponentų.

​Pro-line serijos bagažinės kilimėliai turi subtilų valinės kvapą ir neturi nemalonaus gumos kvapo, kuris ilgos kelionės metu gali erzinti ar suteikti blogų pojūčių.
 
 
Kilimėliuose esančios specialios formos leis patogiau susidėti smulkius daiktus, kurie kelionės metu neslidės ir tvarkingai išliks savo vietose. Šie kilimėliai pritaikyti gamykliškai įrengtiems tvirtinimo laikikliams. Pro specialias kraštuose esančias angas galėsite pritvirtinti vežamą krovinį dirželiais ar tinkleliu.

Frogum automobilių bagažinės kilimėliai gaminami paaukštintais kraštais iš skysčiams nelaidžios gumos. Todėl nesibaimindami galėsite transportuoti įvairius daiktus ir žinosite, kad automobilio vidus visada išliks švarus. Jeigu kilimėliai išsipurvins, bet kada lengvai galėsite išimti iš automobilio iš išplauti vandeniu.
 
Kilimėlis yra lankstus ir nenaudojamas gali būti susuktas taupant vietą. Kilimėlis išlieka lankstus nepaisant oro temperatūros, todėl puikiai tiks tiek šiltuoju, tiek šaltuoju paros metu.
 

Atsiliepimai (0)

0/5 Prekės įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.


Susijusios prekės